Понедельник, 21.09.2020, 22:13
RN-4ik
Главная | Каталог файлов | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
FTP [1]
Безопасность [1]
Браузеры [4]
Дозвон [2]
Качалки [8]
Общение [2]
Поиск [1]
Почта [2]
Разное [7]
Серверы [0]
Утилиты [4]
Peer to Peer системы [0]
Мини-чат
200
Наш опрос
Що краще : NFS Undeground 2 чи NFS Most Wanted_?
Кількісьть відповідей: 173
aGames - Український ігровий портал


Все про ігри, ігрові новини, патчі, коди, проходження, обзори, кіберспорт та все що зв’язано з ігровою індустрією
Главная » Файлы » Интернет » Браузеры

Mozilla Firefox 2.0.0.11
[ · Скачать удаленно (6.34 MB) ] 29.01.2008, 10:22Финальный релиз Mozilla Firefox 2.0.0.11 - это один из самых популярных браузеров в мире. Современный, отвечающий всем последним стандартам браузер Mozilla Firefox, имеет заметное влияние на рынке и пользуется заслуженной популярностью у пользователей. Браузер отличает высокая скорость работы, гибкость, огромная расширяемость и повышенная защищенность. Уже более 40 миллионов юзеров выбрали его своим постоянным браузером. У Firefox есть функция импортации Избранного и установок из IE, так что вам не надо будет всё заново настраивать, а просто скачайте и вы уже можете ощутить всю прелесть данного браузера.

Ви отримаєте тільки найкращі враження від роботи в Інтернеті

Багато чого можна зробити в Інтернеті і в Firefox 2 є безліч корисних можливостей, що дозволяють зробити ваше життя в он-лайні більш продуктивніше.

Покращена робота з вкладками

Ми любимо вкладки так само сильно, як і ви, тому Firefox 2 відкриватиме нові сторінки у вкладках за умовчанням. Кожна з цих вкладок має свою кнопку для закриття, але ви можете про це не хвилюватися - якщо ви випадково закриєте вкладку, просто перейдіть в меню Журнал і відновіть її із списку Недавно закритих вкладок. Іншою новинкою є те, що вам ніколи більше не буде не вистачати місця. Якщо ви відкрили так багато вкладок, що вони не поміщаються більше в одне вікно, на кожній стороні панелі вкладок з'являться стрілки для їх прокрутки, а за допомогою кнопки справа ви завжди можете відкрити список всіх ваших відкритих вкладок.

Відновлення сесій

Втрата відкритих вами вікон і вкладок з потрібними вам веб-сайтами при роботі в Мережі завжди украй неприємна. Але тепер, за допомогою функції відновлення сесій, у випадку якщо Firefox повинен перезапуститься або закритися, при наступному запуску він поверне вас саме туди, звідки ви пішли. Використовувані вами вікна і вкладки, текст, набраний вами у форми і поточні завантаження файлів, - все це буде відновлено. Ви навіть можете налаштувати Firefox 2 таким чином, що він завжди буде відновлювати вашу попередню сесію замість завантаження домашньої сторінки, так що ви ніколи не втратите ваше робоче місце в Мережі.

Перевірка орфографії

Іноді ви поспішаєте і не можете пригадати як пишеться те або інше слово, чи то в нім "е" перед "к", чи то навпаки. У Firefox 2 тепер вбудований механізм перевірки орфографії, що дозволяє вам уникнути помилок при залишенні повідомлень у форумах, блогах і складанні повідомлень у веб-пошті, так що ви можете хвилюватися про важливіші речі, ніж орфографія.

Пошукові припущення

Деякі з пошукових машин в Firefox 2 можуть читати ваші думки :-) і пропонувати саме ті слова і словосполучення, по яких ви хочете провести пошук. Просто почніть набирати слово в панелі пошуку і внизу неї з'явиться випадний список припущень (це працює в Google).

Стрічки новин (RSS канали)

Що загального між заголовками новин, підкастами незалежної рок-музики і фотографіями котенят? Це те, на що ви можете підписатися за допомогою стрічок новин. Firefox 2 дає вам повний контроль над стрічками новин, проводячи їх попередній перегляд і дозволяючи зробити вам вибір, яким чином ви хочете на них підписатися. Ви можете скористатися сервісом закладок на стрічки новин, вбудованим в Firefox, додатком для читання стрічок новин, встановленим на ваш комп'ютер або веб-сервісами, такими як My Yahoo!, Bloglines чи Google Reader.

Живі заголовки

Стежите за ходом аукціону або ходом доставки товару використовуючи нову можливість в Firefox 2 - Живі заголовки. Достатньо компактні, щоб уміщатися в місце відведене для імені закладки, Живі заголовки - це регулярно поновлювані зведення найбільш важливої інформації на веб-сторінці. Коли на веб-сторінці оновлюється інформація, оновлюється і живий заголовок. Спробуйте живі заголовки в роботі, додавши в закладки сайт www.woot.com.

Інтегрована система пошуку

Firefox допомагає вам знайти те, що ви шукаєте. У панель пошуку вже вбудовані найбільш популярні пошукові движки, такі як Google, Yahoo!, Amazon, eBay, Answers.com, і Creative Commons. У якому б місці Мережі ви не знаходилися, ви завжди можете ввести слово або словосполучення в панель пошуку і негайно отримати відповіді від вибраного вами пошукового модуля. У будь-який момент ви можете вибрати новий пошуковий модуль з панелі пошуку або додати пошукові модулі для ваших улюблених сайтів з сотень тих, що вже є.

Закладки на стрічки новин (RSS канали)

Функція закладок на стрічки новин, вбудована в Firefox, дозволяє вам проглядати стрічки новин, такі як заголовки новинних сайтів і блогів в панелі закладок або меню закладок. Одним поглядом ви можете окинути останні заголовки новин з ваших улюблених сайтів і вибрати статті, що цікавлять вас, одним клацанням миші.

Блокування спливаючих вікон

Firefox тримає сторінки, що переглядаються вами, під контролем, блокуючи дратівливі спливаючі вікна. Блокувальних спливаючих вікон вбудований в Firefox повідомляє вас про заблоковане спливаюче вікно через інформаційну панель або значок в нижньому правому кутку вікна екрану.

Модернізований інтерфейс

Інтерфейс Firefox 2 був оновлений і покращений, робота з ним стала зручнішою, при цьому вам не доведеться міняти свій звичний стиль роботи в Мережі.

Доступність

З Firefox робота в Інтернеті простіша і зручніше для всіх - зокрема для людей з ослабленим зором. У Firefox включена підтримка доступу до сторінок за допомогою DHTML. Розробники веб-сайтів можуть створювати сторінки, для навігації на яких потрібно рідше натискати клавішу Tab, що дозволяє людям з обмеженою рухливістю мінімізувати роботу з клавіатурою. Також в Firefox включена підтримка Microsoft Active Accessibility, стандартного Windows API розробленого Microsoft. Дана підтримка дозволяє Firefox працювати з програмами для читання екрану, такими як GW Micro’s Window-Eyes і Freedom Scientific’s JAWS.

Відчуйте себе в безпеці, знаходячись в мережі

Інтернет це прекрасне місце, але іноді в ньому попадаються погані люди. Firefox охороняє вас від програм-шпигунів, шахраїв і спамерів використовуючи силу пильного і невсипущого співтовариства, що захищає вас 24 години в добу, 7 днів в тиждень.

Захист від шахраїв (фішерів)

Захист від шахраїв (фішерів) піднімає систему захисту Firefox на новий рівень, допомагаючи вам захистити вашу фінансову інформацію і захищаючи вас від крадіжки особистих даних. Коли на вашому шляху зустрічається веб-сайт, який підозрюється в тому, що він імітує інший сайт (ця схема шахрайства також відома як фішинг) Firefox попередить вас про це і запропонує перейти на сторінку пошуку, щоб ви могли знайти реальний веб-сайт, який ви бажаєте відвідати.

Відкриті коди забезпечують велику безпеку

Серцем Firefox є відкритий процес розробки, що ведеться тисячами досвідчених розробників і експертів по безпеці по всьому світу. Наша відвертість і активне співтовариство експертів допомагають нам гарантувати те, що наші програми безпечніші у використанні і швидко оновлюються у разі потреби, а також дозволяють нам використовувати кращі інструменти по скануванню на предмет пошуку вразливостей і оцінки погроз, що розробляються сторонніми організаціями, що дозволяє підтримувати нам рівень безпеки наших продуктів на належному рівні.

Автоматичне оновлення

Система оновлення Firefox завжди перевіряє, чи використовуєте ви останню версію програми, і повідомляє вас у разі появи оновлення, що усуває проблеми в системі безпеки. Оновлення, що усувають проблеми в системі безпеки невеликі за розміром (зазвичай від 200 до 700КБ), містять в собі лише те, що вам необхідно і роблять завантаження і установку оновлення безпеки швидким і зручним. Система автоматичного оновлення забезпечує оновлення для Firefox на операційних системах Windows, Mac OS X і Linux на більш ніж 40 мовах.

Захист від шпигунських програм

Firefox не дозволить веб-сайту завантажити, встановити або запустити програму на вашому комп'ютері без вашого дозволу вираженого вами в явному вигляді. Крапка. Вас повідомлятимуть при кожному завантаженні або установці програми, і Firefox завжди говоритиме вам що відбувається, щоб ви завжди володіли повним контролем за вашим комп'ютером.

Очищення особистих даних

Firefox надає вам можливість видалити всі ваші особисті дані, що накопичилися за період роботи в мережі, одним клацанням миші за допомогою функції "Видалити особисті дані". Ви можете бути упевнені, що коли ви видаляєте свої особисті дані в Firefox - вони зникають - чи використовуєте ви свій особистий комп'ютер або комп'ютер в школі або інституті.

Налаштуйте ваш браузер під власні потреби

У вас є вибір з тисяч корисних доповнень, що розширюють можливості або змінюють зовнішній вигляд Firefox. Ви можете легко “підлаштувати” Firefox під себе, зробивши його таким, яким ви його хочете бачити.

Доповнення для кожного

Ви можете вибрати із більш ніж 1000 доповнень, розташованих на сайті addons.mozilla.com або www.extensions.org.ua. Доповнення до Firefox дозволять вам порівняти ціни в магазинах, обмінятися закладками з вашими друзями, постійно бути в курсі прогнозу погоди, що постійно оновлюється в кутку вікна вашого браузера, написати статтю в свій блог, дізнатися новини, послухати музику, позбавитися від настирливих банерів - все це знаходиться всередині браузера, що вже полюбився вам. Ви навіть можете змінити вид вашого браузера - від виду кнопок до кольорів і шрифтів - так, щоб він відповідав вашому персональному смаку.

Менеджер доповнень для розширень і тем

Новий менеджер доповнень покращує інтерфейс користувача для управління розширеннями і темами, роблячи налаштування Firefox 2 ще більш простим завданням. Ви можете встановлювати, видаляти, включати і відключати ваші доповнення з одного місця.

Менеджер пошукових машин

Тепер ви можете швидко додавати, видаляти і змінювати порядок пошукових модулів в панелі пошуку. Також Firefox 2 автоматично визначає пошукові модулі на веб-сайтах які можна буде встановити. У випадку якщо такий модуль був знайдений, ви можете встановити його одним клацанням миші із спливаючого меню.

http://www.mozilla.com/en-US/products/download.html?product=firefox-2.0.0.11&os=win〈=uk
Категория: Браузеры | Добавил: rn-4ik
Просмотров: 3307 | Загрузок: 588 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 1
0
1 paulo   [Материал]
мне очень нгранвится mozilla firefox

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2020 Сайт управляется системой uCoz